Samsung Galaxy Tab S9 Serisi

Yepyeni Galaxy S serisi tablet, dinamik AMOLED 2X ekranı sayesinde kristal netliğinde ve göz yormayan bir görüntü sunuyor. Oyun tutkunları için tasarlanan yeni nesil işlemcisi, gerçekçi bir oyun deneyimini beraberinde getiriyor. Ayrıca, su ve toza karşı dayanıklılık özellikleriyle donatılmış olan bu tablet, dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Gelişmiş S Pen ve profesyonel yaratıcılık uygulamaları ise kullanıcıların hayal güçlerini en üst düzeye çıkarmalarına olanak tanıyor.

188
0

Samsung Galaxy Tab S9 En büyük Dynamic AMOLED 2X tablet
Hiç olmadığı kadar sağlam ve suya dayanıklı.
Şimdiye kadarki en güçlü S Pen. Rakipsiz Snapdragon® 8 Gen 2 işlemci performansı.

Galaxy Tab S9 serisi | Üst düzey tabletler için yeni standart

Dynamic AMOLED 2X.
Değişmeyen mükemmellik

Üç farklı boyut.
Doğadan ilham alan iki renk

Sade, profesyonel Graphite ile yumuşak, doğal Beige arasından seçim yapın. Birinci sınıf ayrıntılarla vurgulanan her iki renk seçeneği de, pürüzsüz yüzeyleriyle sofistike bir görünüme sahip.

Manzara modundaki Graphite rengi Galaxy Tab S9, S9+ ve S9 Ultra, soldan sağa doğru, üst üste gelecek şekilde ve arkaları dönük olarak görülüyor. Her cihazın sol üst kısmında Samsung logosu görülüyor.

Tab S9 UltraTab S9+Tab S9
Ekran14,6 inç12,4 inç11 inç
Ağırlık732g581g498g
Kalınlık5,5mm5,7mm5,9mm

*Yukarıda belirtilen ağırlık, Wi-Fi modeli için geçerlidir.

Dynamic AMOLED 2X ile kristal netliğinde, göz yormayan görüntüler

Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ veya Galaxy Tab S9 Ultra; seçiminiz hangisi olursa olsun, hepsi yaratıcılığınızı hayata geçirmeye hazır. Her üçünde de bulunan Dynamic AMOLED 2X ekran göz alıcı renkler ve görseller sunar. Düşük mavi ışık salımı sayesinde göz yormaz.

Canlı renkler. Muhteşem görüntüler

Yüksek çözünürlüklü Dynamic AMOLED 2X ekranda gördüğünüz her şey gerçek gibi. Gelişmiş HDR10+ görüntü ve 120Hz yenileme hızına kadar akıcı kaydırma sayesinde temiz ve net detaylar, geniş ve canlı bir renk yelpazesi ve siyahın en saf hali sizi bekliyor.

Muhteşem sinematik görsellerle
oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın

Galaxy Tab S9 Serisi, geniş ekranı sayesinde sürükleyici, gerçekçi bir oyun deneyimi sunar.6,7 Dörtlü AKG speaker sistemi ve Dolby Atmos sayesinde size oyunun içinde tutar.

Su ve toza dayanıklılık sunan şimdiye kadarki ilk Galaxy S tablet

Galaxy Tab S9 Serisi, zorlu günlerde sağlamlığını ve dayanıklılığını korur. Pürüzsüz metal tasarımı, bugüne kadar kullandığımız en sağlam Armor Aluminium çerçeveye sahiptir. Bu malzeme, adına yakışır şekilde tableti darbe ve düşmelerden korur. Ayrıca IP68 derecelendirmesi ile, bugüne kadarki su ve toza karşı dayanıklı ilk Galaxy Tab S Serisi’dir.

Vision Booster ile dış mekanda üstün görüntü deneyimi

Vision Booster, güneşin parlaklığını algılayan ve buna göre kendini ayarlayan akıllı bir dış mekan algoritması sayesinde parlak ışıklı alanlarda ekranınızı net bir şekilde görmenizi sağlar. Canlı bir görünüm sunan gelişmiş kontrast ve renk özellikleri sayesinde stüdyo ve teras arasında kolayca geçiş yapın

Yepyeni seviyede gerçekçi bir oyun deneyimi için yeni nesil işlemci

Galaxy’nin son derece hızlı Snapdragon® 8 Gen 2 işlemcisi, şampiyonlara yakışır bir oyun deneyimi için son sürat performans ve güç tasarrufu sağlamak üzere akıllıca tasarlanmıştır. Grafik motoru, gerçek hayattakine benzer yansımalar ve gölgelerle 3D oyun ortamlarında sürükleyici bir oyun deneyimi sunar.

Uzun ömürlü pil ile hareket halindeyken de yaratıcılığınızı sürdürün

Uzun ömürlü pil ile yaratıcı fikirlerinizin önünü açın. Pili, sizi gün boyunca idare edecek güce sahip. Hatta ihtiyaç halinde telefonunuza bile biraz enerji ayırabilir. Samsung Galaxy akıllı telefonunuzu bir USB-C kablosuyla bağlayın; Hızlı Şarj özelliği gerisini halletsin

Tüm parlak fikirlerinizi depolamanız için microSD desteği

1TB’a kadar dahili hafıza seçin, GoodNotes ile başyapıtınızı çizin ve ardından videolarınız, kompozisyonlarınız, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınız ve diğer şeyleriniz için daha fazla alana ihtiyaç duymanız halinde microSD kartınızla daha fazla depolama alanı ekleyin.

1TB’a kadar depolama alanı | Micro SD

Büyük ekrana göre optimize edilmiş, not alma deneyimi

Kusursuz bir S Pen deneyimi ve gerçek kağıda yazma hissi sunmak üzere tasarlanmış GoodNotes gibi profesyonel yaratıcılık uygulamalarıyla hayal gücünüzü serbest bırakın. Portre görünümünde yaptığınız çizimi yatay olarak düzenleyin veya tam tersini yapın.

S Pen’in yeteneklerini NotePaper Ekran Koruyucu ile kağıda dökün

NotePaper Ekran Koruyucu ile yazı yazmak, kalem ve kağıtla yazmaya en iyi alternatiftir.26 Benzersiz çizim aracı S Pen’i de kullanarak deneyiminizi üst seviyeye taşıyın. Bastırmaya ve eğime duyarlı yapısı sayesinde hassas ve kontrollü bir şekilde ayrıntılı eskizler ve çizimler yapabilirsiniz.

Tablet deneyiminizde
büyük gelişme

Tek bir dokunuşla bilgisayarı aratmayan deneyim

Yapılacak işlerin üstesinden kolayca gelmek için Book Cover Keyboard’u takın. İşlev tuşları ve dokunmatik faresi bulunan tamamen arkadan aydınlatmalı yapısıyla bilgisayarı aratmayan bir deneyim için DeX modunu destekler. Verimliliğinizi artırmak için uygulama kısayolları atayın ve diğer Samsung Galaxy cihazlarla kablosuz bağlantı sağlayarak her ekranda sorunsuz şekilde yazı yazın

Smart Book Cover ayakları üzerinde durabiliyor

Katlanabilir Smart Book Cover’ın basit bir şekilde ayarlayarak her işinizi için en rahat konumda halledin. Galaxy Tab S9, S9+ veya S9 Ultra’nızı dikey ya da yatay olarak ayarlayarak bir tuval gibi kullanabilir ya da en sevdiğiniz dizileri konforunuzdan ödün vermeden izleyebilirsiniz.

Ulaş Yıldıran
WRITTEN BY

Ulaş Yıldıran

hayat bir lunapark ve ben eğlencenin tadını çıkartıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir