Samsung Galaxy S24: galaxy ai is here

254
3

Galaxy AI ile yapay zeka çağı başladı

Mobil Yapay Zeka çağına hoş geldiniz. Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra ile hayatınızdaki en önemli cihazı yaratıcılığın, üretkenliğin ve ihtimallerin yeni seviyesini açığa çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Kendini gösteren tasarım çizgileri

Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra. Hafif. Şık. Kolay. Etkileyici. Onu taşımak size farklı hissettirecek.

Armor Aluminum ile güçlendirildi

Uzay teknolojilerinde kullanılan Armor Aluminum ile cihazınızın yalnızca dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda kişisel maceralarınıza hazır olmasını sağlar. Paslanmaz çelikten daha hafif olan yeni ve geliştirilmiş Armor Aluminum cihazınızı korur. Ayrıca IP68 toza ve suya dayanıklılık sayesinde dış etkenlerden canınızı sıkmaz.

*Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra IP68 olarak derecelendirilmiştir. Laboratuvar test koşullarına göre 1,5 metreye kadar tatlı suya 30 dakikaya kadar daldırılabilir. Plaj veya havuz kullanımı için uygun değildir. Cihazın suya ve toza dayanıklılığı kalıcı değildir ve normal aşınma ve yıpranma sebebiyle zaman içinde dayanıklılık azalabilir.

ProVisual motoru ile detayları güçlendirin

50MP. Mega Mega Pikseller

Hayal kırıklığına uğratmayacak gerçek bir piksel gücü. Gelecek yılların testine dayanacak yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekin.

Karanlıkta bile uzakları çek

AI ISP ile karanlıkta bile parlak, renkli ve net fotoğraflar çekin. Sonunda hayalini kurduğunuz portreler sizin olsun. 2x, hatta 3x yakınlaştırın; istediğiniz görüntüyü yakalayın. Gece olmasına rağmen her mesafeyi gündüz kadar net görün.

Her yakınlaştırmayla daha da detaylı

Yakınlaştırmaya devam edin. 1x’ten 2x’e, hatta 3x’e geçin. Yapay zeka, fazla ayrıntı kaybetmeden resimlerin yüksek kalitede canlı, net ve süper keskin olmasını sağlar

AI Zoom ile fotoğraflarda yeni bir çağ

Önceki modellere göre daha yüksek performanslı yakınlaştırma ile etkileyici çekimler yapabilirsiniz.6 Yeni AI Zoom özelliği sayesinde daha net yakınlaştırın ve gelişmiş ayrıntıları yakalayın.

Daha güçlü Buhar Haznesi. Oyun şimdi başlıyor

En yeni ve geliştirilmiş ısı dağıtım sistemi, oyununuzu optimum performansta oynamanıza yardımcı olur. En yeni Buhar Haznesi, entegre sıvı tipi termal arayüz malzemesiyle eskisinden daha büyüktür

Tüm gün süren pil ömrü

Tüm gün süren pil ömrü.Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra size daha fazla oyun, izleme süresi sağlayan akıllı bir pile sahiptir

Detaylı bilgi için: https://www.samsung.com/tr/smartphones/galaxy-s24/

https://www.samsung.com/tr/smartphones/galaxy-s24-ultra/

Burada verilen tüm teknik özellikler ve açıklamalar, ürünün gerçek teknik özelliklerinden ve açıklamalarından farklı olabilir. Samsung, bu metinde ve burada açıklanan üründe istediği zaman, bildirme yükümlülüğü olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ürünün faydaları, tasarımı, fiyatlandırması, bileşenleri, performansı, kullanılabilirliği ve özellikleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu metinde sunulan tüm fonksiyonlar, özellikler, teknik özellikler, GUI ve diğer ürün bilgileri bildirimde bulunulmaksızın veya yükümlülük altına girilmeksizin değiştirilebilir. Ekrandaki içerikler temsili görüntülerdir ve yalnızca tanıtım amaçlıdır.

*Belirli Samsung AI özelliklerini kullanmak için Samsung Hesabı’na giriş yapılması gerekebilir.

*Samsung, AI özellikleri tarafından sağlanan çıktının doğruluğu, eksiksizliği veya güvenilirliği konusunda herhangi bir vaatte bulunmaz, güvence vermez veya garanti vermez.

*Galaxy AI özellikleri, desteklenen Samsung Galaxy cihazlarında 2025’in sonuna kadar ücretsiz olarak sağlanacaktır. Üçüncü taraflarca sağlanan AI özellikleri için farklı koşullar geçerli olabilir.

*Görüntüler örnek olarak sunulmuştur. Sekanslar kısaltılmıştır ve temsilidir. Gerçek UI farklı olabilir.

Galaxy S24 ve S24+’ın birbirlerinden ve önceki modellerden farkları nedir?

Hem Galaxy S24 hem de S24+’ın 6,2 inç ve 6,7 inçlik ekran boyutları, Galaxy S23 ve S23+’a kıyasla 0,1 inç arttı. Galaxy S24+ QHD+ ekrana sahipken Galaxy S23’ün ekranı FHD+ olarak kalıyor. Galaxy S24+, Galaxy S24’e göre daha uzun pil ömrüne sahiptir.23 Önceki modellerle karşılaştırıldığında Galaxy S24’ün 4000mAh (tipik) pili, Galaxy S23’ten 100mAh daha fazladır. Galaxy S24+’ın 4900 mAh (tipik) pili, Galaxy S23+’tan 200 mAh daha fazladır.

Galaxy S24 and S24+’da hangi yapay zeka özellikleri bulunuyor?

Galaxy S24 and S24+ pek çok uygulamada yapay zeka kullanmaktadır. Örneğin, kamera yakınlaştırma kalitesini artırmak için AI Zoom özelliğinden yararlanır. Foto Asistanı, arka planları doldurmak ve nesneleri taşımak, yeniden boyutlandırmak veya silmek için yapay zekadan destek alır. Canlı Çeviri, telefon araması yaptığınızda diğer dillerde iletişim kurmanızı sağlar.

Ulaş Yıldıran
WRITTEN BY

Ulaş Yıldıran

hayat bir lunapark ve ben eğlencenin tadını çıkartıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 thoughts on “Samsung Galaxy S24: galaxy ai is here

  1. Cihazın dış tasarımı gerçekten etkileyici. Ancak yapay zeka teknolojisi hakkında daha detaylı bilgi verilebilirdi. Ayrıca, makaleyi okurken video içeriklerinin yerine görsel içeriklerin daha iyi olacağını düşünüyorum. Teşekkürler!

  2. Tasarmı ve teknik özellikleri açısından gerçekten etkileyici bir telefon. Kamera performansına dair daha fazla bilgi verseydiniz daha iyi olurdu. Teşekkürler.

  3. Kutu içeriğinizi merak ediyorum. Telefonun yanında hangi aksesuarlar geliyor? Kullanıcılar için hangi özellikler en dikkat çekici? Diğer markalara göre Galaxy S24’ün en büyük farkı ne?