Maymun Adam (Monkey Man) – Fragman (Altyazılı)

196
0

Dev Patel’in ilk yönetmenlik denemesi olan aksiyon gerilim filmi “Monkey Man“den ilk fragman nihayet yayınlandı. Jordan Peele (Get Out, Nope) ise yapımcılığı üstleniyor.

Patel, annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu ve yoksulları, güçsüzleri mağdur eden yozlaşmış liderlere karşı intikam arayışını konu alan bu filmle dikkat çekici bir ilk yönetmenlik deneyimine imza atıyor. Ayrıca, isimsiz bir genç olan Kid’i canlandırarak bir yeraltı dövüş kulübünde mütevazı bir yaşam sürdürüyor.

Geceleri goril maskesi takıp popüler dövüşçülerle kana bulanan mücadelelere katılan Kid, yıllar süren bastırılmış öfkesinin ardından, şehrin kötü niyetli seçkinlerinin yaşadığı bölgeye sızmanın bir yolunu bulur. Çocukluk travmasını taşıdıkça, gizemli bir şekilde yaralı elleri, ondan her şeyi alan adamlarla hesaplaşmak için patlayıcı bir intikam planı yapar.

Maymun Adam“, güç ve cesareti simgeleyen Hanuman efsanesinden ilham alıyor. Senaryoyu Dev Patel, Paul Angunawela ve John Collee ile birlikte kaleme aldı.

Filmin uluslararası oyuncu kadrosunda; Sharlto Copley, Sobhita Dhulipala, Pitobash, Vipin Sharma, Ashwini Kalsekar, Adithi Kalkunte, Sikandar Kher ve Makarand Deshpande gibi isimler bulunuyor.

Başlangıçta Netflix için planlanan fakat daha sonra sinema salonlarında gösterime girmesi kararlaştırılan “Monkey Man” yakında vizyonda olacak!

Ulaş Yıldıran
WRITTEN BY

Ulaş Yıldıran

hayat bir lunapark ve ben eğlencenin tadını çıkartıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir