Deadpool & Wolverine | Altyazılı Teaser Fragman

150
1

Fragman, Reynolds’ın yanı sıra Wolverine rolüyle geri dönen Hugh Jackman’ı da içeriyor ve Marvel Sinematik Evreni’nde ilk kez bir araya gelecekleri “Deadpool & Wolverine” adlı resmi film için ipuçları veriyor.

Baş döndürücü fragmanda, Wade Wilson, en son “Loki” dizisinde görülen Zaman Değişikliği Otoritesi’ne bir ziyaret gerçekleştiriyor ve ardından izleyicileri çoklu evrenlere götürüyor. Kendisine, yalnızca kendi yeteneklerinin üstesinden gelebileceği bir görev ve “kahramanlar arasında kahraman” olma şansı veriliyor.

Deadpool, Marvel Sinematik Evreni‘nin marka yüzü Avengers’ın karakterlerinin cameo’larıyla Fox & X-Men evrenini kesin olarak sonlandırıyor. Wade, kendisini “Marvel Evreni’nin İsa’sı” ilan eder ve bu durum, olayların nereye varacağını tahmin etmeyi zorlaştırıyor.

Filmin kadrosunda Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın yanı sıra, Vanessa rolünde Morena Baccarin, Negasonic Teenage Warhead rolünde Brianna Hildebrand, Elektra rolünde Jennifer Garner, Blind Al rolünde Leslie Uggams ve Dopinder rolünde Karan Soni gibi karakterler geri dönüyor. Yeni katılanlar arasında Emma Corrin ve Matthew Macfadyen bulunuyor.

Rhett Reese, Paul Wernick ve Zeb Wells tarafından kaleme alınan film, resmi olarak Marvel Studios’un ilk R dereceli filmi olacak. Yönetmen koltuğunda ise Shawn Levy oturuyor.

Ulaş Yıldıran
WRITTEN BY

Ulaş Yıldıran

hayat bir lunapark ve ben eğlencenin tadını çıkartıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

One thought on “Deadpool & Wolverine | Altyazılı Teaser Fragman

  1. · 5 Mart 2024 at 09:56

    Deadpool ve Wolverine’ın bir arada olduğu bu film fragmanı beni oldukça heyecanlandırdı. Ancak fragmanda neden Wolverine’ın nasıl geri döndüğüne dair bir ipucu verilmiyor. Acaba bu konu hakkında daha fazla bilgi gelecek mi, merakla bekliyorum.